Kategorie:

Co jest w Bsmart w KFC?

Z czym jest Bsmart KFC?

Stworzono więc niewielkie zestawy dzięki którym można coś na szybko przekąsić i to w niskiej cenie. B-Smart występuje w kilku konfiguracjach. W każdym z nich znajdziecie oczywiście frytki, a do nich możecie wybrać Longera, Stripsy, Mini Twistera, Hot Wings lub nóżkę kurczaka.

Jakie zabawki są teraz w KFC?

Zapraszamy do KFC na zestaw Kids Menu! Łagodny Mini-Twister Kentucky, małe frytki, napój, zabawka, a do tego Cheetos Desseros W PREZENCIE na pewno sprawią im radość 🙂 Wiki Wiki i 71 innych użytkowników lubią to.

Jakie są sosy w KFC?

Do wyboru: Sos Kentucky Gold, Sos BBQ, Sos Czosnkowy, Sos Majonezowy, Sos Orientalny i więcej.

Czy w KFC jest jeszcze Bsmart?

Nowy BSmart! Spróbuj już dziś wersji z kanapką Filler BBQ już od 4,95 zł w zestawie z frytkami. Zuzanno, cieszymy się, że smakuje Ci nasze jedzenie.

Ile kosztuje Bsmart KFC?

Ciekawostką jest również B-Smart, którego kupimy w dość jednolitych cenach. Cennik KFC wskazuje tu na wartość 6,45 zł, bez względu na wybraną opcję smakową. Ceny B-Smartów w innych punktach KFC mogą się nieznacznie różnić, jednak przeważnie nie przekraczają kwoty 7,00 zł.

Co jest w Kubelku KFC?

Za cenę 11,99 zł otrzymamy kubełek KFC dla jednej osoby, który zawiera 1 nóżkę kurczaka, 2 razy Hot Wings, 45 g bitsów oraz 80 g frytek. Takie m.in. warianty można znaleźć w aplikacji KFC.

Czy w KFC są zabawki?

KFC jest ostatnią siecią fastfoodową w Wielkiej Brytanii, która ogłosiła, że przestanie dołączać zabawki do zestawów dziecięcych w celach promocyjnych…. ( red. )

Co Lagodnego w KFC?

Świeży, ręcznie panierowany kawałek kurczaka w dużej bułce sezamowej, bekon, żółty ser Cheddar, smakowita czerwona cebulka, świeża zielona sałatka oraz aż dwa sosy: ostry BBQ i łagodny majonezowy.

Jaki sos do qurrito?

Połóż kurczaka na tortilli, opcjonalnie dodaj kukurydzę, całość obficie polej sosem BBQ i posyp startym serem.

Ile kosztuje Dolewka w KFC 2022?

KFC – Teraz wielka dolewka tylko za 2zł! 😃 | Facebook.

Ile kosztuje kubełek dla 1 osób w KFC?

Najtańsze opcje kubełka KFC kosztują od 9,95 zł za 150 g bitsów i 80 g frytek. Za cenę 11,99 zł otrzymamy kubełek KFC dla jednej osoby, który zawiera 1 nóżkę kurczaka, 2 razy Hot Wings, 45 g bitsów oraz 80 g frytek. Takie m.in. warianty można znaleźć w aplikacji KFC.

Co jest w wtorkowym Kubelku KFC?

„Mówisz i masz! Wtorkowy Kubełek wraca jeszcze większy 🔥 14 kawałków soczystego kurczaka, 2x frytki i sos za 19,95 zł Tylko w aplikacji KFC! Zamawiasz w apce, odbierasz w restauracji.”

Co to jest Zinger w KFC?

Zinger to jedna z popularniejszych kanapek, które spotkamy w KFC. Zinger to rodzaj burgera z chrupiącą, soczystą, pikantną polędwiczką, świeżą sałatą oraz dodatkiem majonezu. Klasycznego Zingera możemy dość łatwo przygotować samodzielnie w domu.

Jak sprawdzic dostawe w KFC?

Conversation. Jeśli Twoje zamówienie się spóźnia, prosimy o kontakt pod numerem 801 46 46 46, nasi pracownicy będą mogli sprawdzić co poszło nie tak.

Co warto zjeść w KFC?

Możesz postawić zarówno na klasyczny zestaw, a więc: kurczak w kanapce plus frytki i napój, jak i na bardziej nowoczesne wersje, w których kanapka jest zastąpiona soczystymi kawałkami kurczaka w kultowej, pikantnej panierce, stripsami czy też tortillą lub buritto z kurczakiem. Palce lizać!

Co jest w panierce z KFC?

500 gramów piersi z kurczaka lub fileta z udek. Ciasto: dwa jajka, pół szklanki mleka, cztery kopiaste łyżki mąki pszennej, łyżka mąki ziemniaczanej, pół łyżeczki soli. Panierka: dwie szklanki mąki pszennej, kopiasta łyżeczka papryki słodkiej, pół łyżeczki pieprzu kajeńskiego, pół łyżeczki soli.